Naděje - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí K5 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí - Narušená sexuální a reprodukční aktivita - sterilita - Kúra je složena z bylin, které podporují hormonální rovnováhu, sexuální aktivitu, harmonizaci menstruačního cyklu.
Výrobce: Naděje
Kód: K05
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
632,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
97,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k harmonizaci ženských reprodukčních a hormonálních funkcí - Narušená sexuální a reprodukční aktivita - sterilita

Kúra je složena z bylin, které podporují hormonální rovnováhu, sexuální aktivitu, harmonizaci menstruačního cyklu.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně kapat kotvičník, feminu, ptačí jeřáb a březové jehnědy, po využití lahvičky březových jehněd vezmete směs černý rybíz-maliník a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml

 

Kúra pro harmonizaci reprodukční aktivity

Co o této kúře pro podporu hormonální rovnováhy a sexuální aktivity říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu