Naděje - Doplněk z bylin k ochraně a posílení zraku K33 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k ochraně a posílení zraku - Oči, zrak - Kúra je složena z bylin, které čistí a chrání játra a také spolupracují podle čínské medicíny se zrakem. Příznivě působí na oči, podporují funkci sítnice a jasnost vidění, pomáhají stabilizovat hladinu kolagenu v oku.
Výrobce: Naděje
Kód: K33
Datum dodání: 24 hodin
Balení 175 ml
461,00 Kč s DPH
415,00 Kč s DPH
46,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin k ochraně a posílení zraku - Oči, zrak

Kúra je složena z bylin, které čistí a chrání játra a také spolupracují podle čínské medicíny se zrakem. Příznivě působí na oči, podporují funkci sítnice a jasnost vidění, pomáhají stabilizovat hladinu kolagenu v oku.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat jinan, schizandra, bříza, po využití lahvičky břízy vezmete borůvku a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu