Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy - pokračovací K31A 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy - pokračovací - při potížích s krevním tlakem pokračovací - Srdce, cévy, krevní tlak - Pokračovací kúra z bylin a pupenů rostlin příznivě ovlivňuje stav srdečně-cévního systému. Příznivě působí na stav srdce, podporuje krevní oběh, krvetvorbu, dodává vitalitu a energii. Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, zvyšuje propustnost cévních kapilár pro rozváděné látky.
Výrobce: Naděje
Kód: K31A
Datum dodání: 24 hodin
Balení 175 ml
461,00 Kč s DPH
415,00 Kč s DPH
46,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy - pokračovací - při potížích s krevním tlakem - Srdce, cévy, krevní tlak

Pokračovací kúra z bylin a pupenů rostlin příznivě ovlivňuje stav srdečně-cévního systému. Příznivě působí na stav srdce, podporuje krevní oběh, krvetvorbu, dodává vitalitu a energii. Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, zvyšuje propustnost cévních kapilár pro rozváděné látky.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat měsíček-kopřiva, jmelí a břízu, po využití lahvičky břízy vezmete lísku a vše doužívat. Užívání doporučujeme začít startovací kúrou K31.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy K31 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulární soustavy - při potížích s krevním tlakem - Srdce, cévy, krevní tlak - Startovací kúra z bylin a pupenů rostlin příznivě ovlivňuje stav srdečně-cévního systému. Příznivě působí na stav srdce, podporuje krevní oběh, krvetvorbu, dodává vitalitu a energii. Pomáhá udržovat normální hladinu cholesterolu, zvyšuje propustnost cévních kapilár pro rozváděné látky.
571,00 Kč s DPH
495,00 Kč s DPH