Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulárního systému K34 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulárního systému - Prevence infarktu - Kúra pro příznivé ovlivnění cév a periferního prokrvení. Podporuje revitalizaci cévních stěn, snižuje hladinu cholesterolu a pomáhá ji udržovat v normálních mezích. Její působení je velice prospěšné zejména u osob ve vyšším věku.
Výrobce: Naděje
Kód: K34
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH
56,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci kardiovaskulárního systému - Prevence infarktu

Kúra pro příznivé ovlivnění cév a periferního prokrvení. Podporuje revitalizaci cévních stěn, snižuje hladinu cholesterolu a pomáhá ji udržovat v normálních mezích. Její působení je velice prospěšné zejména u osob ve vyšším věku.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat jinan, pelargonii a břízu, po využití lahvičky břízy vezmete nakonec lísku a doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Harmonizace kardiovaskulárního systému

Jak harmonizovat kardiovaskulární systém radí Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu