Naděje - Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu K18 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­talními účinky - Antibakteriální - Kúra stimuluje obranné mechanismy organismu a působí proti výskytu bakterií a pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.
Výrobce: Naděje
Kód: K18
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
487,00 Kč s DPH
425,00 Kč s DPH
62,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­tálními účinky - Antibakteriální

Kúra stimuluje obranné mechanismy organismu a působí proti výskytu bakterií a pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat lichořeřišnici, česnek a grep, po využití grepu vezmete ořešák a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

V boji proti bakteriím a virům

O udržování mikrobiologické rovnováhy v organismu mluví Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu