Naděje - Doplněk z bylin pro péči o hygienu v ústní dutině K15 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o hygienu v ústní dutině - jako pomoc při potížích s mikroby v ústní dutině - Paradentóza - Nadměrný výskyt mikrobů v ústní dutině - Kúra podporuje obranné reakce proti mikrobům v ústní dutině. Zvlhčuje sliznice, příznivě působí na hygienu ústní dutiny, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v těle.
Výrobce: Naděje
Kód: K15
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
522,00 Kč s DPH
465,00 Kč s DPH
57,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o hygienu v ústní dutině - jako pomoc při potížích s mikroby v ústní dutině - Paradentóza - Nadměrný výskyt mikrobů v ústní dutině

Kúra podporuje obranné reakce proti mikrobům v ústní dutině. Zvlhčuje sliznice, příznivě působí na hygienu ústní dutiny, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v těle.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně kapat penízovku a grep, po využití grepu vezmete olši a pokračujete v užívání s penízovkou, pokud vám dojde tak bez ní. Po využití olše vezmete dub a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Obrana proti mikrobům v ústní dutině

Jak příznivě pečovat o hygienu ústní dutiny a udržovat mikrobiologickou rovnováhu v těle. radí Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu