Naděje - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány K32 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních u ženských orgánů - gynekologické nádory, cysty myomy - Bylinné a pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení. Máme již velmi pozitivní výsledky s účinky této sestavy.
Výrobce: Naděje
Kód: K32
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
461,00 Kč s DPH
415,00 Kč s DPH
46,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních u ženských orgánů - gynekologické nádory, cysty myomy

Bylinné a pupenové výtažky čistí tělo přirozenou cestou. Posilují obranné systémy, blahodárně ovlivňují sliznice a kůži, tonizují organismus, přispívají k jeho zotavení. Máme již velmi pozitivní výsledky s účinky této sestavy.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat vřes-pcháč-měsíček, eleuterokok a břízu, po využití lahvičky břízy vezmeme černý rybíz-maliník a vše doužívat. Po doužívání je vhodné navázat pokračovací kúrou K32A.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Kúra pro péči o ženské orgány

Co o této kúře pro kompletní podporu ženských orgánů říká Mgr. Jarmila Podhorná.