Naděje - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - pokračovací K32A 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - pokračovací - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních u ženských orgánů - gynekologické nádory, cysty myomy - Pokračující kúra po využívání startovací kúry A32. Bylinné a pupenové výtažky posilují obranné systémy. Brání nástupu změn spojených s postupujícím věkem.
Výrobce: Naděje
Kód: K32A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
655,00 Kč s DPH
605,00 Kč s DPH
50,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - pokračovací - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních u ženských orgánů - gynekologické nádory, cysty myomy

Pokračující kúra po využívání startovací kúry A32. Bylinné a pupenové výtažky posilují obranné systémy. Brání nástupu změn spojených s postupujícím věkem.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat ptačí jeřáb, eleuterokok a jasan, po využití lahvičky jasanu vezmete místo ní jeřáb oskeruši a pokračujete v užívání s ptačím jeřábem a eleuterokokem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití lahvičky jeřábu oskeruše vezmete nakonec vřes a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml

 

Kúra pro péči o ženské orgány

Co o této kúře pro kompletní podporu ženských orgánů říká Mgr. Jarmila Podhorná.