Naděje - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány K4 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - při zánětlivých onemocnění ženských orgánů - gynekologické záněty, výtoky - Originální kúra posilující obranyschopnost a podporující ženské reprodukční orgány. Pomáhá se zánětlivými i hormonálními problémy.
Výrobce: Naděje
Kód: K04
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH
56,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o ženské orgány - při zánětlivých onemocnění ženských orgánů - gynekologické záněty, výtoky

Originální kúra posilující obranyschopnost a podporující ženské reprodukční orgány. Pomáhá se zánětlivými i hormonálními problémy.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně kapat penízovku, ptačí jeřáb, břízu, po využití lahvičky břízy vezmete směs černý rybíz-maliník a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Kúra pro péči o ženské orgány

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu