Naděje - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace K47 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace - jako podpora funkce lymfatického systému - Lymfa, cévní oběh - Startovací bylinná kúra, která podporuje cévní oběh. Je vhodným doplňkem lymfatických masáží a můžeme ji doplnit i koupelí z kaštanu a břízy na lymfu VK06. Po doužívání doporučujeme pokračovací kúru K47A.
Výrobce: Naděje
Kód: K47
Datum dodání: 24 hodin
Balení 250 ml
655,00 Kč s DPH
555,00 Kč s DPH
100,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace - jako podpora funkce lymfatického systému - Lymfa, cévní oběh

Startovací bylinná kúra, která podporuje cévní oběh. Je vhodným doplňkem lymfatických masáží a můžeme ji doplnit i koupelí z kaštanu a břízy na lymfu VK06. Po doužívání doporučujeme pokračovací kúru K47A.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat echinaceu, pýr, jasan, po využití lahvičky jasanu vezmete místo ní kaštan a pokračujete v užívání s echinaceou a pýrem, pokud dojdou tak bez nich. Po využití lahvičky kaštanu vezmete nakonec kopřivu a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml

 

Kúra pro podporu cévního oběhu, lymfy

Co o kúře pro podporu cévního oběhu, lymfy říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu