Naděje - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace - pokračovací K47A 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace - pokračovací - jako podpora funkce lymfatického systému - pokračovací - Lymfa, cévní oběh - Je to bylinná sestava navazující na startovací kúru K47 a zesilující tak její účinek. Podporuje periferní cirkulaci a pomáhá udržovat normální krevní tlak. Je vhodným doplňkem lymfatických masáží a můžeme ji doplnit i koupelí z kaštanu a břízy na lymfu VK06.
Výrobce: Naděje
Kód: K47A
Datum dodání: 24 hodin
Balení 250 ml
632,00 Kč s DPH
535,00 Kč s DPH
97,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu cévní cirkulace - pokračovací - jako podpora funkce lymfatického systému - pokračovací - Lymfa, cévní oběh

Je to bylinná sestava navazující na startovací kúru K47 a zesilující tak její účinek. Podporuje periferní cirkulaci a pomáhá udržovat normální krevní tlak. Je vhodným doplňkem lymfatických masáží a můžeme ji doplnit i koupelí z kaštanu a břízy na lymfu VK06.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tužebník, gotu-kola, pelargonie, jeřáb oskeruše, po využití lahvičky jeřábu oskeruše vezmete aronii a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml

 

Kúra pro podporu cévního oběhu, lymfy

Co o kúře pro podporu cévního oběhu, lymfy říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu