Naděje - Doplněk z bylin pro podporu činnosti jater - pokračovací K30A 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu činnosti jater - pokračovací - jako pomoc pro ochranu žlučníku a jater pokračovací - Játra a žlučník - Pokračovací bylinná kůra. Byliny a pupeny rostlin v této sestavě slouží k podpoře správné funkce jater. Pomáhají při rekonvalescenci po prodělaných onemocněních těchto orgánů, přispívají k dobrému trávení a k detoxikaci. Užívání doporučujeme začít se startovací kúrou K30.
Výrobce: Naděje
Kód: K30A
Datum dodání: 24 hodin
Balení 175 ml
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH
56,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu činnosti jater - pokračovací - jako pomoc pro ochranu žlučníku a jater pokračovací - Játra a žlučník

Pokračovací bylinná kůra. Byliny a pupeny rostlin v této sestavě slouží k podpoře správné funkce jater. Pomáhají při rekonvalescenci po prodělaných onemocněních těchto orgánů, přispívají k dobrému trávení a k detoxikaci. Užívání doporučujeme začít se startovací kúrou K30.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat ostropestřec, leuzea a bříza, po využití břízy vezmete jalovec a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Podpora funkce jater

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu