Naděje - Doplněk z bylin pro podporu čištění krve K26 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu čištění krve - ke zmírnění alergických projevů na pokožce - akné - Startovací kúra z bylin s detoxikačními účinky. Pomáhá dodržovat standardní kvalitu krve, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje imunitní systém.
Výrobce: Naděje
Kód: K26
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
571,00 Kč s DPH
505,00 Kč s DPH
66,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu čištění krve - ke zmírnění alergických projevů na pokožce - akné

Startovací kúra z bylin s detoxikačními účinky. Pomáhá dodržovat standardní kvalitu krve, snižuje hladinu cholesterolu, podporuje imunitní systém.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat penízovku, krvečistící extrakt, lichořeřišnici a břízu, po využití lahvičky břízy vezmete olši a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Pročištění krve

Co o této kúře pro podporu pročišťování krve říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Brodecký redukční ortislim T2 50 ml

Naděje Podhorná - Brodecký redukční ortislim. Tato tinktura je směs ananasu, vinných hroznů a spiruliny. Podpora hubnutí, kontrola tělesné hmotnosti, celulitida, podpora střevní aktivity.
110,00 Kč s DPH
98,00 Kč s DPH
 

Naděje - Andělika čínská - tinktura z byliny T60 50 ml

Naděje Podhorná - Andělika čínská - tinktura z byliny - Tinktura z byliny anděliky čínské. Blahodárné působení na zdraví ženských orgánů. Posílení imunitního systému, příznivé ovlivnění cirkulace krve, adaptogenní působení, stres, silný antioxidant - ochrana tkání před poškozením kyslíkovými radikály.
110,00 Kč s DPH
98,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin ke zlepšení tělesné a duševní pohody a kvality spánku K16 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin ke zlepšení tělesné a duševní pohody a kvality spánku - Nespavost, zklidnění - Kúra podporuje nabytí a udržování psychické rovnováhy, zklidňuje organismus a pomáhá navodit klidný spánek.
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH