Naděje - Doplněk z bylin pro podporu funkce a výživu mozkových buněk K38 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu funkce a výživu mozkových buněk - pro podporu a výživu mozkových buněk - Paměť, zlepšení paměti, soustředění - Kúra působí příznivě na mentální zdraví. Podporuje cirkulaci krve, prokrvení mozku, celkově posiluje paměť, mozkovou výkonnost, schopnost soustředění a duševní rovnováhu.
Výrobce: Naděje
Kód: K38
Datum dodání: 24 hodin
Balení 175 ml
496,00 Kč s DPH
435,00 Kč s DPH
61,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu funkce a výživu mozkových buněk - pro podporu a výživu mozkových buněk - Paměť, zlepšení paměti, soustředění

Kúra působí příznivě na mentální zdraví. Podporuje cirkulaci krve, prokrvení mozku, celkově posiluje paměť, mozkovou výkonnost, schopnost soustředění a duševní rovnováhu.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Užívat současně gotu kola a bříza. Po dobrání břízy nasadit jinan. Po dobrání jinanu pak bakopu.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml