Naděje - Doplněk z bylin pro podporu obranyschopnosti organismu K39 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu obranyschopnosti organismu - pro podporu organismu s protiparazi­tními účinky - Chřipka, chřipková období - Kúra posiluje účinnost přirozeného obranného systému organismu, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.
Výrobce: Naděje
Kód: K39
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
632,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
87,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu obranyschopnosti organismu - por podporu organismu s protiparazi­tními účinky - Chřipka, chřipková období

Kúra posiluje účinnost přirozeného obranného systému organismu, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat lichořeřišnici, echinaceu, grep, po využití lahvičky grepu vezmete černý rybíz a pokračujete v užívání s lichořeřišnicí a echinaceou, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití lahvičky černého rybízu vezmete vrbu a doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu