Naděje - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace - pokračovací K24A 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace - pokračovací - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­tálními účinky - Borelióza - Škodlivé vlivy vnějších podnětů - Pokračovací řada výtažků pro detoxikaci organismu od nežádoucích látek. Podporuje cirkulaci krve, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, povzbuzuje imunitní systém. Chrání játra před působením toxických látek, pomáhá udržovat přirozené pročišťovací funkce. Doporučujeme začít užívání se startovací kúrou K24.
Výrobce: Naděje
Kód: K24A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
761,00 Kč s DPH
675,00 Kč s DPH
86,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace - pokračovací - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­tálními účinky - Borelióza - Škodlivé vlivy vnějších podnětů

Pokračovací řada výtažků pro detoxikaci organismu od nežádoucích látek. Podporuje cirkulaci krve, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, povzbuzuje imunitní systém. Chrání játra před působením toxických látek, pomáhá udržovat přirozené pročišťovací funkce. Doporučujeme začít užívání se startovací kúrou K24.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat topol a bělotrn, po využití bělotrnu vezmete olši a pokračujete v užívání s topolem, pokud vám dojde tak pokračujete bez něho. Po využití lahvičky olše vezmete rozmarýn a po využití rozmarýnu nakonec ořešák a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml

 

Posílení a podpora detoxikace

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu