Naděje - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace K24 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­tálními účinky - Borelióza - Startovací kúra zvyšuje odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, posiluje ochranu vůči kyslíkovým radikálům, podporuje detoxikační procesy v těle.
Výrobce: Naděje
Kód: K24
Datum dodání: 24 hodin
Balení 175 ml
496,00 Kč s DPH
445,00 Kč s DPH
51,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­tálními účinky - Borelióza - Škodlivé vlivy vnějších podnětů

Startovací kúra zvyšuje odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, posiluje ochranu vůči kyslíkovým radikálům, podporuje detoxikační procesy v těle.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury topol a bříza, po využití tinktury břízy vezmete směs černý rybíz-borovice-vinná réva a pokračujete v užívání s topolem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití směsi černý rybíz-borovice-vinná réva vezmete nakonec jalovec a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete užívat pokračovací kúru K24A, nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Posílení a podpora detoxikace

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu