Naděje - Doplněk z bylin pro posílení fyzického i mentálního stavu K22 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení fyzického i mentálního stavu - jako pomoc při degenerativním postižení pohybového aparátu - Roztroušená skleróza - pro fyzický i mentální komfort. Kúra s posilujícími a tonizujícími účinky na tělní funkce - obranyschopnost, kardiovaskulární systém, celkový fyzický i mentální komfort a na odolnost organismu proti nepříznivému působení různých stresových faktorů.
Výrobce: Naděje
Kód: K22
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
606,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
61,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení fyzického i mentálního stavu - jako pomoc při degenerativním postižení pohybového aparátu - Roztroušená skleróza - pro fyzický i mentální komfort

Kúra s posilujícími a tonizujícími účinky na tělní funkce - obranyschopnost, kardiovaskulární systém, celkový fyzický i mentální komfort a na odolnost organismu proti nepříznivému působení různých stresových faktorů. Pro fyzický i mentální komfort

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry:Současně užívat tinktury třezalka, topol, bříza, po využití břízy vezmete javor a pokračujete v užívání s třezalkou a topolem, pokud vám dojdou tak užívat bez nich, po využití javoru vezmete nakonec černý rybíz a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu