Naděje - Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti K36 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních - Protinádorová - Obranný systém, imunita - Kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu. Doporučuje se i během ozařování a chemoterapie. Při chemoterapii je vhodné doplnit tamaryškem, který podporuje krvetvorbu.
Výrobce: Naděje
Kód: K36
Datum dodání: 24 hodin
Balení 225 ml
606,00 Kč s DPH
525,00 Kč s DPH
81,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních - Protinádorová - Obranný systém, imunita

Kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu. Doporučuje se i během ozařování a chemoterapie. Při chemoterapii je vhodné doplnit tamaryškem, který podporuje krvetvorbu.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat eleuterokok, rakytník, bříza, po využití lahvičky břízy vezmete ořešák a pokračujete v užívání s eleuterokokem a rakytníkem, pokud dojdou tak bez nich. Po využití ořešáku amerického vezmete nakonec vřes a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky lze užívat pokračovací kúru K36A, nebo stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

 

Posílení obranyschopnosti, zlepšení imunity

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu