Naděje - Doplněk z bylin pro regeneraci mužského organismu - pokračovací K43A 200 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro regeneraci mužského organismu - pokračovací - Pokračovací kúra po využívání sestavy tinktur K43. Kúra má povzbudivé účinky. Čistí krev, prokrvuje končetiny, zlepšuje paměť mozkovou činnost a optimální duševní aktivitu, posiluje srdce. Stimuluje imunitní systém, podporuje metabolismus, podporuje sexuální schopnost.
Výrobce: Naděje
Kód: K43A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 200 ml
522,00 Kč s DPH
475,00 Kč s DPH
47,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro regeneraci mužského organismu - pokračovací

Pokračovací kúra po využívání sestavy tinktur K43. Kúra má povzbudivé účinky. Čistí krev, prokrvuje končetiny, zlepšuje paměť mozkovou činnost a optimální duševní aktivitu, posiluje srdce. Stimuluje imunitní systém, podporuje metabolismus, podporuje sexuální schopnost.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat rakytník, kotvičník a jinan , po využití lahvičky jinanu vezmete olši a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 200 ml

 

Pokračovací kúra pro regeneraci mužského organismu

Co o bylinkách pro podporu mužského organismu říká Mgr. Jarmila Podhorná.