Naděje - Doplněk z bylin pro regeneraci ženského organismu - pokračovací K42A 200 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro regeneraci ženského organismu - pokračovací - Regenerace ženy - Pokračovací kúra po kúře první K42, přispívá k udržování hormonální rovnováhy. Pomáhá revitalizovat organismus, posiluje, usnadňuje překonávání stresu i průběh menstruace a menopauzy, zpomaluje projevy stárnutí. Příznivě působí na pokožku.
Výrobce: Naděje
Kód: K42A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 200 ml
487,00 Kč s DPH
425,00 Kč s DPH
62,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro regeneraci ženského organismu - pokračovací - Regenerace ženy

Pokračovací kúra po kúře první K42, přispívá k udržování hormonální rovnováhy. Pomáhá revitalizovat organismus, posiluje, usnadňuje překonávání stresu i průběh menstruace a menopauzy, zpomaluje projevy stárnutí. Příznivě působí na pokožku.

Užívání kúry: Užívat současně všechny čtyři lahvičky.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 200 ml

Štítky produktu