Naděje - Doplněk z bylin pro udržování normálního krevního obrazu K12 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro udržování normálního krevního obrazu - jako pomoc při problémech s krevním obrazem - Krvetvorba - Kúra z bylinek a pupenů rostlin stimuluje krvetvorbu a příznivě ovlivňuje krevní obraz. Je velmi vhodná jako podpůrný revitalizační prostředek při i po chemoterapii.
Výrobce: Naděje
Kód: K12
Datum dodání: 24 hodin
Balení 175 ml
461,00 Kč s DPH
395,00 Kč s DPH
66,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro udržování normálního krevního obrazu - jako pomoc při problémech s krevním obrazem - Krvetvorba

Kúra z bylinek a pupenů rostlin stimuluje krvetvorbu a příznivě ovlivňuje krevní obraz. Je velmi vhodná jako podpůrný revitalizační prostředek při i po chemoterapii.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně kapat ženšen, dangšen, bříza, po využití břízy vezmete tamaryšek a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

Štítky produktu