Naděje - Doplněk z bylin pro zklidnění reakcí na vnější podněty a pro podporu dýchání - pokračovací K23A 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zklidnění reakcí na vnější podněty a pro podporu dýchání - pokračovací - ke zmírnění alergických projevů při dýchání (při astmatu) - Alergie, astma - Pokračovací kúra, která podporuje zdravý stav a dobrou funkci dýchacího systému. Usnadňuje dýchání, podporuje vylučování slizu v horních dýchacích cestách. Zklidňuje reakce z přecitlivělosti organismu vůči vnějším podnětům, posiluje odolnost a imunitní aktivitu. Užívání doporučujeme začít se startovací kúrou K23.
Výrobce: Naděje
Kód: K23A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH
56,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zklidnění reakcí na vnější podněty a pro podporu dýchání - pokračovací - ke zmírnění alergických projevů při dýchání (při astmatu) - Alergie, astma

Pokračovací kúra, která podporuje zdravý stav a dobrou funkci dýchacího systému. Usnadňuje dýchání, podporuje vylučování slizu v horních dýchacích cestách. Zklidňuje reakce z přecitlivělosti organismu vůči vnějším podnětům, posiluje odolnost a imunitní aktivitu. Užívání doporučujeme začít se startovací kúrou K23.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně kapat měsíček, žampion a břízu, po využití lahvičky břízy vezmete habr a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Zklidnění reakcí a podpora dýchání

Jak zklidnit organismus při reakcích z přecitlivělosti na vnější podněty radí Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu