Naděje - Doplněk z bylin pro zlepšení kvality vlasové pokožky K37 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zlepšení kvality vlasové pokožky - Vlasy, padání vlasů, lupy - Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržování normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např. při výskytu lupů.
Výrobce: Naděje
Kód: K37
Datum dodání: 24 hodin
Balení 175 ml
461,00 Kč s DPH
395,00 Kč s DPH
66,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zlepšení kvality vlasové pokožky - Vlasy, padání vlasů, lupy

Kúra blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky. Podporuje detoxikační procesy, přispívá k udržování normální buněčné funkce. Výborných výsledků bylo dosaženo např. při výskytu lupů.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat lichořeřišnici, penízovku, břízu, po využití lahvičky břízy vezmete směs černý rybíz-borovice-vinná réva a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Lepší vzhled a kvalita pokožky hlavy

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu