Naděje - Mamma gel G1 100 ml

Naděje Podhorná - Mamma gel - Je určen k péči o lymfatické tkáně, zvláště vhodné je jeho užití u prsní žlázy. Má zklidňující účinek, stimuluje odvádění škodlivých zplodin metabolismu z těla ven, pomáhá udržovat dobře průchodné lymfatické cesty a čisté tkáně bez usazenin.
Výrobce: Naděje
Kód: G1
EAN: 8594055102991
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 100 ml
159,00 Kč s DPH
125,00 Kč s DPH
34,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Mamma gel - k péči o lymfatické tkáně.

Mamma gel je určen k aplikaci na pokožku prsních žláz a jejich okolí.

Je určen k péči o lymfatické tkáně, zvláště vhodné je jeho užití u prsní žlázy. Má zklidňující účinek, stimuluje odvádění škodlivých zplodin metabolismu z těla ven, pomáhá udržovat dobře průchodné lymfatické cesty a čisté tkáně bez usazenin.

Obsahuje kořen lopuchu, bez černý, čaga.

Zajímavosti o použitých bylinách:

  • Lopuch - je rostlina rumišť dosahující výšky asi 1,5 m. Využívá se z něj hlavně kořen a to různými způsoby. Rozšířené je použití v podobě nálevu a odvaru, nejúčinnější formou je však lihová tinktura, kterou je vhodné kombinovat s pýrem a pampeliškou. Pro vnější použití je vhodné použít výluh nebo olej. Kořen obsahuje polysacharid inulín, dále polyacetylenové složky se silným fytoncidním a fungicidním působením, sliz, třísloviny, minerály a další látky. Lopuch stimuluje přirozené obranné mechanismy a posiluje odolnost organismu. Podporuje čištění krve, pomáhá udržovat zdravou kůži. Usnadňuje trávení, zvláště tuků, pomáhá udržovat normální funkční stav a pohyblivost kloubů.
  • Bez černý - je keř, který je součástí křovin a lesů. Od nepaměti představuje mnohostranně užitečnou rostlinu. Jeho význam značí rčení našich předků „Před bezem klekni“, jelikož se v lidovém léčitelství využívá téměř celý – květ, plod, list, kůra i kořen. Největší síla je soustředěna v pupenu. Bez podporuje činnost imunitního systému. Jako součást dietního režimu je tradičně využíván pro podporu snižování tělesné hmotnosti.
  • Čaga (Befungin) - Tento choroš s rozmanitými účinky na organismus roste nejčastěji na břízách, u nás poměrně vzácně, hojný je např. na Sibiři. Čaga podporuje trávicí trakt, působí jako osvědčený podpůrný prostředek při revitalizaci povrchu pokožky. Čaga je lidový název pro Rezavec šikmý lat. Inonotus obliquus. V Rusku se používá v léčitelství i v lékařství. Rezavec šikmý obsahuje flavonoidy, alkaloidy, polysacharidy, kyselinu čagovou, fytoncidy, organické kyseliny, steroidy, melanin, látky podob-né antibiotikům, prvky mangan, železo, draslík, měď, zinek, sodík a další. 

Výroba masti: Tuto tinkturu se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě je kladen důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných částí na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 100 ml

Štítky produktu