Naděje - Mast z kiwi M4 30ml

Naděje Podhorná - Mast z kiwi - Používá se k mazání křížové oblasti při bolestech zad. Likviduje v těle plísně. Příznivě ovlivňuje různé bakteriální nežádoucí procesy v tkáních i nervech. Pomáhá při potížích s kornatěním. Maže se na tělo v křížové oblasti.
Výrobce: Naděje
Kód: M4
EAN: 8594055100959
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 30 ml
92,00 Kč s DPH
78,00 Kč s DPH
14,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Mast z kiwi - Používá se k mazání křížové oblasti při bolestech zad.

Likviduje v těle plísně. Příznivě ovlivňuje různé bakteriální nežádoucí procesy v tkáních i nervech. Pomáhá při potížích s kornatěním. Maže se na tělo v křížové oblasti.

Zajímavosti o kiwi:

    Domovinou kiwi je Čína, nyní se však nejvíce pěstuje na Novém Zélandu. Rostlina vyžaduje teplá a slunná stanoviště, chráněná před slunečním úpalem i mrazivými větry. Pokusně je pěstována i u nás, nejčastěji v chladnějším skleníku nebo ve foliovníku. Předmětem využití jsou plody, ale někdy i jiné části rostliny.
    Droga z celé rostliny snižuje horečku a posilují organismus. Zároveň uvolňují psychické napětí a rozrušují kameny v močovém systému. Působí také protirevmaticky, tlumí bolesti a zmenšují otoky kloubů, zlepšují metabolismus a léčí dokonce jaterní potíže. Tradiční čínské lékařství doporučuje kiwi při léčbě nemocí jícnu a ke zlepšení funkce orgánového kruhu slinivka - slezina. Toho lze využít jednak při nejrůznějších trávicích potížích, vzniklých poruchou enzymatické tvorby, a jednak u některých onemocněních krvetvorby.

Výroba masti: Tuto tinkturu se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě je kladen důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných částí na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 30 ml

Štítky produktu