Naděje - Psorikalis M7A 250 ml

Naděje Podhorná - Psorikalis - Zklidňuje podrážděnou a svědivou pokožku. Aktivní látky obsažené v extraktu z kalísie a dalších složek masti zklidňují podrážděnou a svědivou pokožku. Blahodárně působí při lupénce a při akné, podporují revitalizační procesy při poškozeném povrchu kůže, urychlují opětovné nabytí vzhledu a kvality kůže po zhojení ran. Pomáhají udržovat pokožku ve svěžím stavu, oddalují projevy její degenerace a stárnutí.
Výrobce: Naděje
Kód: M7A
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 250 ml
260,00 Kč s DPH
242,00 Kč s DPH
18,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Psorikalis - Zklidňuje podrážděnou a svědivou pokožku.

Aktivní látky obsažené v extraktu z kalísie a dalších složek masti zklidňují podrážděnou a svědivou pokožku. Blahodárně působí při lupénce a při akné, podporují revitalizační procesy při poškozeném povrchu kůže, urychlují opětovné nabytí vzhledu a kvality kůže po zhojení ran. Pomáhají udržovat pokožku ve svěžím stavu, oddalují projevy její degenerace a stárnutí.

Zajímavosti o kalísii:

Kalísie obsahuje vitaminy řady B, vitamin C, vápník, železo, chrom, měď a selen. Obsahuje také množství flavonoidů, alkaloidů, glykosidů a polysacharidů.

Rostlina se využívá při léčbě alergií, infekčních a zánětlivých chorob, při léčbě revmatismu nemocí srdce, prospívá při žaludečních a dvanáctníkových vředech, při nemocích očí a mnoha dalších potížích.

Výroba masti: Tuto tinkturu se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě je kladen důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných částí na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 250 ml

Štítky produktu