Naděje - Slatinické mazání V5 200 ml

Naděje Podhorná - Slatinické mazání je určeno k péči o kůži zad a v okolí kloubů. Používá se i na zklidňující obklady. Prostředek složený z bylin kostivalu, květu kaštanu, tužebníku, mladých konečku smrku a borovice. Všechny složky podporují hojivé procesy v těle napomáhají hojení zlomenin, ochraňují pokožku a sliznice. Přípravek zlepšuje látkovou výměnu, různé kožní choroby a pomáhá odstraňovat otoky. Působí zároveň protirevmaticky, protizánětlivě a protibolestivě. tento prostředek je i jako Sprej s obsahem 200 ml.
Výrobce: Naděje
Kód: V5
EAN: 8594055103103
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 200 ml
155,00 Kč s DPH
135,00 Kč s DPH
20,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Slatinické mazání

Slatinické mazání je určeno k péči o kůži zad a v okolí kloubů. Používá se i na zklidňující obklady.

Prostředek složený z bylin kostivalu, květu kaštanu, tužebníku, mladých konečku smrku a borovice. Všechny složky podporují hojivé procesy v těle napomáhají hojení zlomenin, ochraňují pokožku a sliznice. Přípravek zlepšuje látkovou výměnu, různé kožní choroby a pomáhá odstraňovat otoky. Působí zároveň protirevmaticky, protizánětlivě a protibolestivé. tento prostředek je  i jako Sprej s obsahem 200 ml.

Výroba: Tento prostředek se vyrábí v malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod touto značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenu a výtažků z bylin na lidský organismus. Všechny výluhy jsou vyrobeny z rostlin a stromů, které rostou na jejich vlastních zahradách.

Balení: 200 ml