Naděje - Vánoční krabička - Pro lepší učení VB9 225 ml

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro lepší učení - Ginkgo biloba a gotu kola usnadní soustředění a nabudí Vaši mysl před těžkou zkouškou. Vyživují mozkové buňky a jejich pozitivní účinky na paměť oceníte také v zaměstnání nebo u luštění křížovek.
Výrobce: Naděje
Kód: VB9
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 225 ml
652,00 Kč s DPH
620,00 Kč s DPH
32,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Vánoční krabička - Pro lepší učení 

Ginkgo biloba a gotu kola usnadní soustředění a nabudí Vaši mysl před těžkou zkouškou. Vyživují mozkové buňky a jejich pozitivní účinky na paměť oceníte také v zaměstnání nebo u luštění křížovek.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně užívat tinktury gotu kola, bělotrn a bříza, po využití tinktury z břízy vezmete javor a pokračujete v užívání s gotu kolou a bělotrnem, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití javoru vezmete nakonec jinan a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 225 ml

Štítky produktu