Naděje - Doplněk z bylin pro harmonizaci organismu v období přechodu K6 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci organismu v období přechodu - při harmonizaci organismu při potížích s přechodovým obdobím - klimakterium, menopauza - Celkově posilňující kúra pro snadnější překonávání stresu a vyčerpání, s potlačováním nástupu změn souvisejících s postupujícím věkem.
Výrobce: Naděje
Kód: K06
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 175 ml
461,00 Kč s DPH
394,00 Kč s DPH
67,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro harmonizaci organismu v období přechodu - při harmonizaci organismu při potížích s přechodovým obdobím - klimakterium

Celkově posilňující kúra pro snadnější překonávání stresu a vyčerpání, s potlačováním nástupu změn souvisejících s postupujícím věkem.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně kapat jmelí, ptačí jeřáb, bříza, po využití břízy vezmete černý rybíz-maliník a vše doužívat.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 175 ml

 

Kúra pro harmonizaci organismu

Co o této kúře pro podporu organismu v období přechodu (klimakteria) říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu