Naděje - Pokračovací doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu K27A 250 ml

Naděje Podhorná - Pokračovací doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu - jako pomoc při snižování hmotnosti a celkové harmonizaci - Redukce tělesné hmotnosti pokračovací- Nadváha - Pokračovací kúra pro podporu snižování nadváhy a udržování normální tělesné hmotnosti. Příznivě působí na metabolismus cukrů a tuků, pomáhá udržovat svalovou hmotu. Podporuje trávení, střevní aktivitu a činnost močového traktu. Posiluje odolnost a obranyschopnost. Pro začátek užívání doporučujeme startovací kúru K27.
Výrobce: Naděje
Kód: K27A
Datum dodání: 24 hodin
Balení 250 ml
687,00 Kč s DPH
635,00 Kč s DPH
52,00 Kč s DPH
 

Naděje Podhorná - Pokračovací doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu - jako pomoc při snižování hmotnosti a celkové harmonizaci - Redukce tělesné hmotnosti pokračovací- Nadváha

Pokračovací kúra pro podporu snižování nadváhy a udržování normální tělesné hmotnosti. Příznivě působí na metabolismus cukrů a tuků, pomáhá udržovat svalovou hmotu. Podporuje trávení, střevní aktivitu a činnost močového traktu. Posiluje odolnost a obranyschopnost. Pro začátek užívání doporučujeme startovací kúru K27.

Kúra obsahuje sadu několika lahviček bylinných a pupenových výtažků:

Užívání kúry: Současně budete užívat Brodecký redukční ortislim, kukuřice a třezalka. Příslušný počet kapek (uvedeno na etiketě) nakapete současně buď na lžičku nebo do trochy vody a vypijete. Po dobrání třezalky nasadíte artyčok a budete užívat současně s Brodecký redukční ortislim a kukuřice. Po dobrání artyčoku nasadíte vřes a doberete vše dokonce. Během užívání Vám Brodecký redukční ortislim a kukuřice dojdou, nic se však neděje, budete pokračovat bez nich. Užívat půl hodiny před jídlem nebo hodinu po jídle a s půl hodinovým odstupem od léků.

Kúra končí postupným využitím lahviček, po využití poslední lahvičky můžete kúru zopakovat nebo pokračovat kúrou další, stačí napsat na e-mail: j.podhorna@nadeje-byliny.eu aktuální stav, případné změny, reakce a podle toho paní Mgr. Jarmila Podhorná stanoví další postup.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládejte mimo dosah dětí a datum minimální spotřeby je označeno na obalu.

Balení: 250 ml

 

Pomoc při redukci hmotnosti

Co o této kúře říká Mgr. Jarmila Podhorná.

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy II - pokračovací K45A 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy II - pokračovací - Sportovní kúra pro ženy - pokračovací - Pokračovací kúra po doužívání startovací kúry K45. Zesiluje účinek kúry první K45. Podporuje srdeční funkci, pomáhá udržovat obsah železa v krvi. Tonizuje svaly, dodává energii, pomáhá udržovat strukturu, mineralizaci a hustotu kostí.
727,00 Kč s DPH
645,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy K45 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin jako pomoc při zvyšování zdatnosti a výkonnosti pro ženy - Sportovní kúra pro ženy - Napomáhá překonávat stres a únavu, podporuje hubnutí, pomáhá udržovat pružnou pokožku. Posiluje organismus, zvyšuje kondici, potenci a vytrvalost při sportovních výkonech. Podporuje krevní oběh, pomáhá udržovat svalovou hmotu.
641,00 Kč s DPH
555,00 Kč s DPH