NEIO Dual kapsle - Doplněk stravy pro normalizaci metabolismu a celkové rovnováhy těla 30 + 30 ks

NEIO DUAL kapsle přináší zcela novou úroveň a kvalitu doplňku stravy. Přípravek obsahuje 13 účinných přírodních látek zkoncentrovaných do jednoho unikátního řešení. Jednotlivé složky přípravku jsou vybrány tak, aby se navzájem pozitivně ovlivňovaly za účelem dosažení maximálního efektu při normalizaci metabolismu a dosažení celkové rovnováhy těla. Tento komplexní přípravek významně přispívá k zajištění potřebného množství vitamínů, minerálů a stopových prvků v těle.
Výrobce: NEIO®
Kód: ND01
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 30 + 30 ks
1 405,00 Kč s DPH
1 179,00 Kč s DPH
226,00 Kč s DPH
 
MNOŽSTEVNÍ SLEVY - čím více koupíte, tím více ušetříte
Množství 2+ 3+
Cena 1 144,00 Kč 1 109,00 Kč

NEIO - Dual kapsle - Doplněk stravy pro normalizaci metabolismu a celkové rovnováhy těla

Vlastnosti aktivních látek:

 • Pohodlné užívání, jednoduché dávkování
 • Optimální denní příjem vitamínů a minerálů v jediném přípravku
 • Nejlépe vstřebatelné formy vitamínů a minerálů
 • Široké spektrum blahodárných účinků na lidský organismus
 • Podpora energetického metabolismu
 • Příznivě působí na funkci jater a přispívá k jejich ochraně
 • Přispívá ke správné funkci imunitního systému
 • Ochrana organismu před oxidativním stresem
 • Podpora správné funkce nervové soustavy a psychické činnosti
 • Přispívá ke správné funkci cévní soustavy
 • Přispívá k udržení normálního stavu kostí, zubů, vlasů, nehtů a pokožky

DUAL kapsle přináší zcela novou úroveň a kvalitu doplňku stravy. Přípravek obsahuje 13 účinných přírodních látek zkoncentrovaných do jednoho unikátního řešení. Jednotlivé složky přípravku jsou vybrány tak, aby se navzájem pozitivně ovlivňovaly za účelem dosažení maximálního efektu při normalizaci metabolismu a dosažení celkové rovnováhy těla. Tento komplexní přípravek významně přispívá k zajištění potřebného množství vitamínů, minerálů a stopových prvků v těle.

Přípravek obsahuje dva druhy kapslí s odlišným obsahem. Prášková kapsle je naplněna jedinečným bioaktivním flavonoidovým komplexem Molekula života doplněným o vitamíny řady B, vitamín C a minerály. Olejová tobolka obsahuje vitamíny D3 a E rozpustné v makovém oleji, extrakt z přesličky a vybrané stopové prvky.

Klíčové složky:

Molekula života - Obsahuje jedinečný komplex nejúčinnějších a nejsilnějších antioxidantů přírodního původu – flavonoidy, které byly získány z listů čajovníku čínského. Flavonoidy chrání před negativním působením volných radikálů, které hrají významnou roli u řady civilizačních onemocnění. Chrání DNA buněk a podporují správnou funkci imunitního systému. Účinky tohoto komplexu se s působením vitamínů velmi dobře doplňují. Čajovník přispívá ke stimulaci fyzické i psychické činnosti a má příznivý vliv na činnost srdce. Působí také proti únavě. Má antioxidační účinky, pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru a podporuje oxidaci tuků.

Vitamín C - Přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Podporuje energetický metabolismus, snižuje míru únavy a vyčerpání, zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E. Podporuje udržování tvorby kolagenu pro funkci kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů a krevních cév. Přispívá k normální funkci nervové soustavy a podporuje psychickou činnost.

Extrakt z vinných hroznů - Pomáhá chránit buněčné membrány proti destrukčnímu působení volných radikálů v těle. Přispívá k ochraně integrity cévního systému, příznivě ovlivňuje srdce, krevní oběh a krevní tlak. Pomáhá při snižování a udržování tělesné hmotnosti. Blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky.

Zinek - Podporuje funkci imunitního systému a jako antioxidant chrání buňky před oxidativním stresem. Přispívá k udržení normálního stavu pokožky, kostí, vlasů a nehtů, i k udržení funkce zraku. Podporuje tvorbu DNA a bílkovin, pomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi, podporuje plodnost a rozmnožovací schopnost. Podílí se na správném fungování metabolismu bílkovin, sacharidů, tuků, mastných kyselin, vitamínu A, stejně jako kyselin a zásad.

Mangan - Podporuje energetický metabolismus, přispívá k udržení normálního stavu kostí, k tvorbě pojivových tkání a k ochraně buněk před oxidativním stresem.

Vitamín B2 - Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a podporuje energetický metabolismus, snižuje únavu a vyčerpání. Chrání buňky před oxidativním stresem. Pomáhá udržovat normální metabolismus železa a příznivě působí na červené krvinky. Podporuje udržování normálního stavu zraku, pokožky a sliznic.

Vitamín B6 - Podílí se na regulaci hormonální aktivity, podporuje energetický metabolismus, pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Přispívá k přirozené tvorbě červených krvinek a podporuje metabolismus bílkovin. Pomáhá udržovat normální funkci imunitní a nervové soustavy a podporuje psychickou činnost.

Vitamín B12 - Podporuje energetický metabolismus, pomáhá snižovat únavu a vyčerpání. Přispívá k normální činnosti imunitního systému a nervové soustavy a podporuje psychickou činnost. Podporuje normální metabolismus homocysteinu, tvorbu červených krvinek a podílí se na dělení buněk.

Extrakt z přesličky rolní - Pomáhá udržovat pevné, pružné a nepropustné cévní stěny a podporuje přívod okysličené krve do srdečního svalu. Příznivě působí na funkci jater a přispívá k jejich ochraně před toxickými látkami. Podporuje odolnost a udržování normální funkce močové soustavy.

Vitamín E - Pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Měď - Působí příznivě na pojivové tkáně a pomáhá udržovat přirozenou pigmentaci pokožky a vlasů. Podporuje energetický metabolismus a správnou činnost imunitního systému a nervové soustavy. Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem a podporuje přenos železa v těle.

Jód - Podporuje tvorbu hormonů štítné žlázy a její činnost. Pomáhá udržovat aktivitu nervové soustavy a normální rozpoznávací funkce. Přispívá k udržování normálního stavu pokožky.

Selen - Podporuje normální činnost imunitního systému a štítné žlázy a podporuje tvorbu spermií. Pomáhá udržovat normální stav vlasů a nehtů, chrání buňky před oxidativním stresem.

Vitamín D3 - Vitamín D3 Přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, podporuje udržování normální hladiny vápníku v krvi a činnost svalů. Pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů. Podporuje funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk.

 

Složení práškové kapsle: plnidlo: mikrokrystalická celulóza, askorbát sodný, citrát zinečnatý, vinné hrozny (Vitis vinifera) extrakt ze slupek, kyanokobalamin (vitamín B12), chlorid sodný (mořská sůl), síran manganatý, protispékavé látky: stearát hořečnatý, oxid křemičitý, čajovník čínský (Camellia sinensis) extrakt z listu, pyridoxin‑hydrochlorid (vitamín B6), riboflavin (vitamín B2), obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.

  Aktivní složky v doporučené denní dávce (1 kapsle)   Obsah v 1 kapsli a % RHP*
  vitamín C (L-askorbát sodný)   100 mg (125 %)
  extrakt z vinných hroznů   30 mg
  zinek (citrát zinečnatý)   10 mg (100 %)
  mořská sůl   10 mg
  mangan (síran manganatý)   2 mg (100 %)
  Molekula života (extrakt z čajovníku čínského)   1 mg
  vitamín B2 (riboflavin)   0,7 mg (50 %)
  vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid)   0,7 mg (50 %)
  vitamín B12 (kyanokobalamin)   12,5 μg (500 %)

 

Složení olejové kapsle: makový olej, plnidlo: mikrokrystalická celulóza, přeslička rolní (Equisetum arvense) extrakt z natě, selenové kvasnice, D-α-tokoferol (vitamín E), stabilizátor: kopolymer polyvinylpyrrolidonu a vinylacetátu, oxid měďnatý, jodid draselný, cholekalciferol (vitamín D3), obal kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.

  Aktivní složky v doporučené denní dávce (1 kapsle)     Obsah v 1 kapsli a % RHP*
  extrakt z přesličky rolní   80 mg
  vitamín E (D-α-tokoferol)   10 mg (83 %)
  měď (oxid měďnatý)   1 mg (100 %)
  jód (jodid draselný)   75 μg (50 %)
  selen (selenové kvasnice)   27,5 μg (50 %)
  vitamín D3 (cholekalciferol)   5 μg (100 %)

 *RHP = referenční hodnota příjmu

 

Doporučené denní dávkování: Užijte 1 práškovou a 1 olejovou kapsli denně ráno po jídle, zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě 5-25 °C, chraňte před přímým slunečním světlem! Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Balení: 30 + 30 ks

Štítky produktu