NEIO Immuno·ione prášek - Doplněk stravy pro výrazné posílení imunitního systému a přirozené obranyschopnosti organismu 30 ks

NEIO IMMUNO·IONE prášek je ideální pro výrazné posílení imunitního systému a přirozené obranyschopnosti organismu. Oceníte ho nejen při chřipce, viróze či nachlazení. Přípravek s vysokým obsahem vitamínu C, doplněný beta-glukanem, zinkem, jódem a bylinnými extrakty je navíc posílený flavonoidovým komplexem Molekula života. IMMUNO·IONE představuje mimo jiné kvalitní zdroj nejúčinnějšího vysoce vstřebatelného hořčíku, který se významně podílí na snížení míry únavy a vyčerpání organismu.
Výrobce: NEIO®
Kód: ND02
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 30 ks
1 310,00 Kč s DPH
1 099,00 Kč s DPH
211,00 Kč s DPH
 
MNOŽSTEVNÍ SLEVY - čím více koupíte, tím více ušetříte
Množství 2+ 3+
Cena 1 069,00 Kč 1 039,00 Kč

NEIO - Immuno·ione prášek - Doplněk stravy pro výrazné posílení imunitního systému a přirozené obranyschopnosti organismu

Vlastnosti aktivních látek:

 • Směs látek speciálně vybraných pro posílení imunity
 • Vysoký obsah vitamínu C
 • Nejúčinnější vysoce vstřebatelná forma hořčíku (Aquamin®)
 • Vedle hořčíku Aquamin® obsahuje dalších 70 makro, mikro a stopových prvků
 • Výrazně posiluje imunitní systém
 • Zvyšuje přirozenou obranyschopnost vůči nemocem
 • Přispívá k ochraně před viry a bakteriemi
 • Chrání organismus před oxidativním stresem
 • Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
 • Rychlý přísun hořčíku při fyzické i psychické únavě
 • Příznivě působí na kardiovaskulární systém

IMMUNO·IONE prášek je ideální pro výrazné posílení imunitního systému a přirozené obranyschopnosti organismu. Oceníte ho nejen při chřipce, viróze či nachlazení. Přípravek s vysokým obsahem vitamínu C, doplněný beta-glukanem, zinkem, jódem a bylinnými extrakty je navíc posílený flavonoidovým komplexem Molekula života. IMMUNO·IONE představuje mimo jiné kvalitní zdroj nejúčinnějšího vysoce vstřebatelného hořčíku, který se významně podílí na snížení míry únavy a vyčerpání organismu.

Původní Imunoione roztok je nově nahrazen práškovou formou, která je uživatelsky přívětivější a má vylepšené složení pro maximální podporu imunity.

Klíčové složky:

Molekula života - Obsahuje jedinečný komplex nejúčinnějších a nejsilnějších antioxidantů přírodního původu – flavonoidy, které byly získány z listů čajovníku čínského. Flavonoidy chrání před negativním působením volných radikálů, které hrají významnou roli u řady civilizačních onemocnění. Chrání DNA buněk a podporují správnou funkci imunitního systému. Účinky tohoto komplexu se s působením vitamínů velmi dobře doplňují. Čajovník přispívá ke stimulaci fyzické i psychické činnosti a má příznivý vliv na činnost srdce. Působí také proti únavě. Má antioxidační účinky, pomáhá udržovat normální hladinu krevního cukru a podporuje oxidaci tuků.

Vitamín C - Přispívá k normální funkci imunitního systému a k ochraně buněk před oxidativním stresem. Podporuje energetický metabolismus, snižuje míru únavy a vyčerpání, zvyšuje vstřebávání železa a přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E. Podporuje udržování tvorby kolagenu pro funkci kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů a krevních cév. Přispívá k normální funkci nervové soustavy a podporuje psychickou činnost.

Hořčík (Aquamin®) - Hořčík se v přípravku nachází v nejúčinnější a optimálně vstřebatelné formě. Je obsažen v komplexu látek Aquaminu®. Jedná se o přírodní biologicky aktivní hořčík získávaný z mořské řasy. Aquamin® navíc obsahuje více než 70 různých látek, mezi které patří především vápník, fosfor, síra, železo, měď, zinek nebo selen. Aquamin® vyniká výbornou biologickou dostupností a využitelností v organismu. Hořčík přispívá k normální funkci nervové soustavy a energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Pozitivně působí na kvalitu spánku. Podporuje psychickou činnost a zlepšuje paměť a soustředění. Příznivě působí na tvorbu bílkovin. Přispívá ke správné činnosti svalů, zvyšuje výkonnost a sílu. Také přispívá k elektrolytické rovnováze a k udržování normálního stavu kostí a zubů.

Extrakt z vinných hroznů - Pomáhá chránit buněčné membrány proti destrukčnímu působení volných radikálů v těle. Přispívá k ochraně integrity cévního systému, příznivě ovlivňuje srdce, krevní oběh a krevní tlak. Pomáhá při snižování a udržování tělesné hmotnosti. Blahodárně působí na vzhled a kvalitu pokožky.

Extrakt z přesličky rolní - Pomáhá udržovat pevné, pružné a nepropustné cévní stěny a podporuje přívod okysličené krve do srdečního svalu. Příznivě působí na funkci jater a přispívá k jejich ochraně před toxickými látkami. Podporuje odolnost a udržování normální funkce močové soustavy.

Zinek - Podporuje funkci imunitního systému a jako antioxidant chrání buňky před oxidativním stresem. Přispívá k udržení normálního stavu pokožky, kostí, vlasů a nehtů, i k udržení funkce zraku. Podporuje tvorbu DNA a bílkovin, pomáhá udržovat normální hladinu testosteronu v krvi, podporuje plodnost a rozmnožovací schopnost. Podílí se na správném fungování metabolismu bílkovin, sacharidů, tuků, mastných kyselin, vitamínu A, stejně jako kyselin a zásad.

Jód - Podporuje tvorbu hormonů štítné žlázy a její činnost. Pomáhá udržovat aktivitu nervové soustavy a normální rozpoznávací funkce. Přispívá k udržování normálního stavu pokožky.

Vitamín D3 - Vitamín D3 Přispívá k normálnímu vstřebávání a využití vápníku a fosforu, podporuje udržování normální hladiny vápníku v krvi a činnost svalů. Pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů. Podporuje funkci imunitního systému a podílí se na procesu dělení buněk.

 

Složení: Aquamin® výtažek z mořských řas, plnidla: hydrogenuhličitan draselný, hydrogenuhličitan sodný, maltodextrin; kyselina L-askorbová, L-askorbát vápenatý, D-ribóza, L-askorbát zinečnatý, beta‑glukan z hlívy ústřičné, čajovník čínský (Camellia sinensis) extrakt z listu, vinné hrozny (Vitis vinifera) extrakt ze slupek, přeslička rolní (Equisetum arvense) extrakt z natě, jodid draselný, cholekalciferol (vitamín D3).

  Aktivní složky v doporučené denní dávce (4,5 g)   Obsah ve 4,5 g a % RHP*
  vitamín C (kyselina L-askorbová, L-askorbát vápenatý)   576 mg (720 %)
  hořčík (Aquamin® výtažek z mořských řas)   242 mg (64,53 %)
  D-ribóza   90 mg
  beta-glukan z hlívy ústřičné   30 mg
  Molekula života (extrakt z čajovníku čínského)   20 mg
  extrakt z vinných hroznů   20 mg
  extrakt z přesličky rolní   20 mg
  zinek (L-askorbát zinečnatý)   10,5 mg (105 %)
  jód (jodid draselný)   75 μg (50 %)
  vitamín D3 (cholekalciferol)   5 μg (100 %)

 *RHP = referenční hodnota příjmu

 

Doporučené denní dávkování: Užijte 1 sáček denně. Obsah sáčku nasypte do sklenice s vodou a míchejte, dokud se prášek nerozpustí.

Upozornění: Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu při teplotě 5-25 °C, chraňte před přímým slunečním světlem! Výrobek není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.

Balení: 30 ks sáčků

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

NEIO Neione roztok - Doplněk stravy příznivě působící na metabolismus, celkovou imunitu, sílu a energii 100 ml

NEIO Neione® roztok je zcela originální přípravek s vysokým obsahem vitamínu C, doplněný hořčíkem, jódem, bylinnými extrakty a flavonoidovým komplexem Molekula života, který slouží k vytvoření prostředí negativních iontů. Účinky flavonoidového komplexu se s působením vitamínů velmi dobře doplňují. Prostředí negativních iontů totiž podporuje účinky jednotlivých složek přípravku díky efektivnějšímu průniku aktivních látek do buněk. Neione® tak příznivě působí na metabolismus, celkovou imunitu, sílu a energii člověka.
Od 459,00 Kč s DPH