Obranyschopnost

Speciální kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu. Doporučuje se i během ozařování a chemoterapie. Při chemoterapii je vhodné doplnit tamaryškem, který podporuje krvetvorbu.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti K36 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních - Protinádorová - Obranný systém, imunita - Kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu. Doporučuje se i během ozařování a chemoterapie. Při chemoterapii je vhodné doplnit tamaryškem, který podporuje krvetvorbu.
606,00 Kč s DPH
525,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti - pokračovací K36A 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení obranyschopnosti - pokračovací - při potížích s nežádoucími procesy v tkáních - pokračovací - Protinádorová - Obranný systém, imunita - Kúra obsahuje byliny s čistícím účinkem, posilující imunitní systém a obranyschopnost organismu. Doporučuje se i během ozařování a chemoterapie. Při chemoterapii je vhodné doplnit tamaryškem, který podporuje krvetvorbu.
496,00 Kč s DPH
435,00 Kč s DPH