Plantur 21 kosmetika

Plantu_21_-_logo.pngNa předčasné vypadávání vlasů a jejich oslabený růst si stěžuje stále více mladých žen. Zrychlený životní styl – stres v osobním životě i práci, diety, jednotvárná strava nebo intenzivní sportovní zátěž – to vše má na vaše vlasy negativní vliv. Na pomoc přichází nový nutri-kofeinový komplex v podobě přípravků Plantur 21!
Používání řady Plantur 21 je ideální jako prevence i v momentě, kdy vlasy ještě nepadají. Pokud nemá vlasový kořínek dostatečnou výživu, reaguje velmi citlivě a rostoucí vlas může předčasně vypudit. Následkem je pak jejich zvýšené vypadávání. Přípravky Plantur 21 zlepšují přívod energie a stabilizují růstovou fázi vlasu. Obsahují nově vyvinutý nutri-kofeinový komplex – energetický balíček složený z kofeinu, vitamínů (niacin, biotin) a minerálů (vápník, horčík). Klinické studie potvrdily, že díky speciálnímu galenickému principu se tyto účinné látky vstřebávají přímo do vlasových kořínků. Výsledkem jsou zdravé, silné a lesklé vlasy.
Aby měly vlasové kořínky dostatečnou zásobu energie a vlasy byly chráněny před vypadáváním, je nezbytná každodenní aplikace alespoň jednoho z přípravků Plantur 21.