Plantur 39 Color Silver balzám proti vypadávání a pro jasnější stříbrný lesk vlasů bez žlutého nádechu 150ml

Plantur 39 Color Silber balzám zvyšuje účinek šamponu a barva vlasů je ještě zářivější. Na povrchu vlasu se hromadí fialové pigmenty a odstraňují nežádoucí žlutý nádech – stříbrný lesk je s každým použitím balzámu intenzivnější. Vaše vlasy budou lesklejší, hladší a budou se snadněji rozčesávat.
Výrobce: Dr. Kurt Wolff
Kód: 70480
EAN: 4008666720894
Datum dodání: 1 - 3 dní
balení 150 ml
208,00 Kč s DPH
198,00 Kč s DPH
10,00 Kč s DPH
 

Plantur 39 Color Silver balzám proti vypadávání a pro jasnější stříbrný lesk vlasů bez žlutého nádechu - Pro oslnivě krásné vlasy

  • Zmírňuje nežádoucí žlutý nádech u zesvětlených nebo šedých vlasů
  • Stříbrný lesk je s každým použitím balzámu intenzivnější
  • Usnadňuje rozčesávání vlasů
  • S kofeinovým komplexem

Plantur 39 Color Silver balzám zvyšuje účinek šamponu a barva vlasů je ještě zářivější. Na povrchu vlasu se hromadí fialové pigmenty, které odstraňují nežádoucí žlutý nádech – stříbrný lesk je s každým použitím balzámu intenzivnější. Vaše vlasy budou lesklejší, hladší a budou se snadněji rozčesávat.

Plantur 39 Color Silber balzám obsahují fyto-kofeinový komplex, který při každém mytí vlasů proniká do kořínků a dodává jim dostatek energie k růstu. Aktivní kofein zároveň proniká do vlasových folikulů, kde pomáhá zabraňovat vypadávání vlasů v období menopauzy.

Použití: Barevný balzám Plantur 39 Color Silver naneste rovnoměrně do vlasů - malé množství přípravku si vymáčkněte do dlaně a vmasírujte od kořínků ke konečkům. Nechte působit 2 až 5 minut podle požadované intenzity barvy. Poté opláchněte.

Tip: Používejte společně s Plantur 39 Color Silver Fyto-kofeinovým šamponem pro dosažení co nejlepších výsledků. Pro ještě zářivější barvu.

Balení: 150 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Kofeinový šampon - Alpecin Coffein Shampoo C1 250 ml

Kofeinový šampon Hair Energizer posiluje oslabené vlasové kořínky a předchází dědičnému vypadávání vlasů. Při každodenním mytí vlasů Kofeinovým šamponem C1 jsou vlasové kořínky okamžitě zásobeny aktivními látkami a chráněny před ...
168,00 Kč s DPH
135,00 Kč s DPH
 

Plantur 39 Color Silver Fyto-kofeinový šampon proti vypadávání a pro jasnější stříbrný lesk vlasů bez žlutého nádechu 250ml

Přípravky Color Silber od Plantur 39 potlačují žlutý nádech a dodávají tak vlasům jasnější stříbrný lesk. Je vhodný na blond, zesvětlené nebo šedé vlasy. Barevný efekt je viditelnější s každým mytím a elegantní stříbrný lesk je intenzivnější a zářivější.
298,00 Kč s DPH
280,00 Kč s DPH
 

Alcina - Tužidlo na vlasy – silné zpevnění 125 ml

Alcina Tužidlo na vlasy – silné zpevnění. Chcete, aby vaše vlasy byly dlouhodobě fixované a přitom elasticky pružné? Vyzkoušejte účinné pěnové tužidlo, se kterým snadno vytvoříte pevný a přitom flexibilní účes. Ideální pro vytváření objemu pomocí natáček. Flex 5 / Hold 5
250,00 Kč s DPH
230,00 Kč s DPH