ROYAL

ROYAL - Královská cesta ke krásným vlasům ve čtyřech krocích

Luxusní péče pro vlasy ve čtyřech krocích - Luxus je spojení vynikající kvality produktu a příjemného prožitku. Série Alcina Royal představuje péči prvořadé kvality spojenou s mimořádně příjemným prožitkem. S Alcina Royal získají vlasy při každém ošetření vysoce hodnotné pěstící látky, které potřebují. Systém účinných látek doplňují dvě exkluzivní - EXTRAKT Z PEREL a KAŠMÍROVÝ KERATIN. Série přípravků Alcina Royal ve vzájemné kombinaci poskytuje vlasům optimální a ucelenou péči a ochranu ve čtyřech krocích: Royal Šampon na vlasy čistí a připravuje vlasy na následnou péči, Royal Kúra na vlasy posiluje strukturu vlasů, Royal Pěsticí balzám vlasy uzavírá a Royal Pěsticí sérum vlasy chrání po celý den.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Royal Kúra na vlasy 200 ml

Royal Kúra na vlasy s kašmírovým extraktem posiluje vlasovou strukturu, přírodní hydratační látky dodávají vlasům pružnost. Vlasy jsou chráněny před poškozením a plihnutím, snižuje se riziko lámavosti.
600,00 Kč s DPH 550,00 Kč s DPH

Alcina - Royal Pěsticí sérum na vlasy 30 ml

Royal Pěsticí sérum chrání vlasy po celý den a dodává potřebnou hydrataci. Ideální pro zvláště namáhané vlasové partie. Pro zdravé vlasy a plný účes.
550,00 Kč s DPH 505,00 Kč s DPH