TML Befungin (čaga) 100 ml

Befungin - Vodný extrakt z tradičně používané houby houby rezavec šikmý – čaga. Tento choroš s rozmanitými účinky na organismus roste nejčastěji na břízách, u nás poměrně vzácně, hojný je např. na Sibiři. Befungin je podporuje trávicí trakt, působí jako osvědčený podpůrný prostředek při revitalizaci povrchu pokožky.
Kód: ZB1
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 100 ml
500,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH
95,00 Kč s DPH
 

TML - Befungin - Vodný extrakt z tradičně používané houby houby rezavec šikmý – čaga.

Tento choroš s rozmanitými účinky na organismus roste nejčastěji na břízách, u nás poměrně vzácně, hojný je např. na Sibiři.

Befungin je podporuje trávicí trakt, působí jako osvědčený podpůrný prostředek při revitalizaci povrchu pokožky.

Složení: Voda, rezavec šikmý - čaga, alkohol 9,47%. Obsahuje řadu biologicky aktivních látek jako polysacharidy, kyselinu čagovou, organické kyseliny, steroidy, melanin, z prvků mangan, kobalt a další.

Příprava: Výtažek před použitím zřeďte rozmícháním 3 čajových lžiček přípravku ve 150 ml horké vody.

Doporučené dávkování: Po zředění užívejte 1 - 3 polévkové lžíce (15 ml) za den, 30 minut před jídlem. Denní dávka 1 až 3 lžíce za den obsahuje extrakt z 1,5 až 4,5g plodnice čagy. Doporučená doba užívání je 3 – 5 měsíců.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při případné nesnášenlivosti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Doplněk stravy. 

Podle současné legislativy EU (č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.) nesmíme u bylinek a bylinných přípravků uvádět informace, které u zákazníků mohou vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – přestože se bylinky používají jako lék stovky let a pomáhají miliónům lidí s jejich zdravotními potížemi. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Země původu: Rusko

Distributor: TML a.s., Zábrdovická 25/2, 615 00 Brno

Balení: 100 ml

Štítky produktu