TML Glicin Aktiv 50 tbl.

Glicin Aktiv - Přípravek slouží k doplnění glycinu a vitamínů B1, B6 a B12 do organismu a je určen pro podporu nervové soustavy. Podporuje cirkulaci krve, přispívá k výživě nervových buněk. Povzbuzuje činnost mozku a paměť., což pomáhá zejména v období intenzivní fyzické a psychické činnosti.
Kód: ZB43B
Datum dodání: 1 - 3 dní
Balení 50 ks tablet
205,00 Kč s DPH
 

TML - Glicin Aktiv

Přípravek je určen k péči o nervovou soustavu. Podporuje cirkulaci krve, přispívá k výživě nervových buněk. Povzbuzuje činnost mozku a paměť., což pomáhá zejména v období intenzivní fyzické a psychické činnosti.  

Přípravek slouží k doplnění glycinu a vitamínů B1, B6 a B12 do organismu a je určen pro podporu nervové soustavy. Glycin je aminokyselina přirozeně se vyskytující v těle. Vitamíny B1, B6 a B12 přispívají k normální činnosti nervového systému, podporují psychickou činnost. Vitamíny B6 a B12 pomáhají snižovat únavu a vyčerpání a udržovat normální funkci imunitního systému.

Složení: 2 tablety obsahují glycin 708 mg, plnidla: laktóza (mléčný výrobek), mikrokrystalická celulóza; protispékavé látky: stearát vápenatý, oxid křemičitý; vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid) 1,8 mg (tj. 128 % RHP*), vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid) 1,2 mg (109 % RHP), vitamín B12 (kyanokobalamin) 3 µg (120 % RHP). *RVH = referenční hodnota příjmu.

Doporučené dávkování: 1 kapsle 2 x za den, nejlépe během jídla. Tabletu nechat rozpustit v ústech. Doporučená doba užívání je 1 měsíc. Možno opakovat 3-6x za rok.

Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Neužívat při případné nesnášenlivosti. Nepřekračujte doporučené dávkování. Výrobek nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Doplněk stravy.

Podle současné legislativy EU (č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních při označování potravin.) nesmíme u bylinek a bylinných přípravků uvádět informace, které u zákazníků mohou vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin – přestože se bylinky používají jako lék stovky let a pomáhají miliónům lidí s jejich zdravotními potížemi. Nesmíme již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Země původu: Rusko

Distributor: TML a.s., Zábrdovická 25/2, 615 00 Brno

Balení: 50 tablet

Štítky produktu
S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Naděje - Smilax lékařský - speciální výluh SV11 50 ml

Naděje Podhorná - Smilax lékařský - speciální výluh - Podporuje činnost vylučovacího systému. Smilax (přestup) lékařský původem z Jižní Ameriky a Karibiku se díky rozmanitým příznivým účinkům rozšířil do celého světa. Podporuje činnost vylučovacího systému, pomáhá při pročišťování organismu. Usnadňuje trávení, příznivě ovlivňuje trávicí systém.
165,00 Kč s DPH
139,00 Kč s DPH
 

Naděje - Rozchodnice růžová - tinktura z pupenů P60 50 ml

Naděje Podhorná - Rozchodnice růžová - tinktura z pupenů - Tinktura z pupenů rozchodnice růžové neboli zlatého kořenu. Posílení krevního oběhu a mikrocirkulace v periferních kapilárách, stimulace mozkové aktivity a duševní činnosti, posílení kondice, výkonnosti a vytrvalosti, povzbuzení při únavě, adaptogenní ochranné působení během duševního i fyzického stresu, stimulace nervového systému, blahodárné působení na kardiovaskulární a trávicí systém, optimalizace střevní funkce.
145,00 Kč s DPH
124,00 Kč s DPH