UV ochrana

Každodenní péče s UV ochranou

UV paprsky jsou z velké části odpovědné za předčasné stárnutí pleti. Chraňte svou pokožku vhodnou péčí s ochranným faktorem každý den a předejděte tak vráskám a pigmentovým skvrnám. Pro běžné dny je ideální pleťový krém nebo sérum s UV ochranou. V závislosti na ročním období, intenzitě slunečních paprsků a typu pokožky pak můžete přidat také opalovací krém s vyšším faktorem a vhodnou pokrývku hlavy, která minimalizuje dopad slunečních paprsků na vaši tvář.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Ochranný denní krém SPF 30 50 ml

Nový ALCINA Ochranný denní krém SPF 30 pleti poskytuje ochranu před UVA a UVB zářením a zabraňuje tak světlem podmíněnému stárnutí pokožky. Obsažená kyselina hyaluronová a bambucké máslo pleti dodávají optimální dávku hydratace a zajišťují viditelně vyhlazený, pěstěný a svěží vzhled. Díky svému kvalitnímu složení a pokročilému výzkumu společnosti krém nezanechává na pleti bílý povlak. Je ideální pro normální až suchý typ pleti a je určený pro každodenní použití.
1 050,00 Kč s DPH
 

Alcina - Stress Control Creme 50 ml

Ochranný faktor LSF 15 chrání pleť před slunečním zářením a předčasným stárnutím. Obsažený lycopin je nejsilnější antioxidant z řady karotenoidů.
620,00 Kč s DPH
565,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém na ruce No1 50 ml

3-stupňový systém ochrany pleti (Lycopin, DEFENSIL®, LSF 15) - ochrana před slunečním zářením - ochrana před vznikem pigmentových skvrn - péče číslo jedna: složení zanechává ruce zjevně hladké a pěstěné
190,00 Kč s DPH
175,00 Kč s DPH
 

Alcina - UV Control sérum No1 50 ml

Ochranné a pěsticí sérum Sérum obsahuje ochranný faktor 25 a koenzym Q10, díky čemuž představuje perfektní obranu před pigmentovými skvrnami a vráskami.
560,00 Kč s DPH
510,00 Kč s DPH