Alcina - A\CPLEX Šampon 200 ml

Nejen chrání, ale také napravuje barvené, zesvětlené nebo trvalené vlasy. Znatelně zpevňuje a posiluje jejich strukturu. Výsledkem jsou odolnější, pružnější a lesklejší vlasy.
Výrobce: Alcina
Kód: 17406
EAN: 4008666174062
Datum dodání: 24 hodin
balení 200 ml
430,00 Kč s DPH
400,00 Kč s DPH
30,00 Kč s DPH
 

Alcina A\CPLEX Šampon - Spolehlivá receptura pro silné vlasy.

Šampon A\CPLEX je určen pro poškozené, barvené, zesvětlené či trvalené vlasy, které nejen napravuje, ale i chrání. Účinný komplex A\CPLEX vlasy již při mytí znatelně zpevňuje a už od prvního použití posiluje jejich strukturu. Výsledkem jsou odolnější, pružnější a lesklejší vlasy. Jedinečná gelovitá konzistence šamponu zaručuje optimální nanášení a jemná receptura umožňuje každodenní použití. Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů.

Charakteristika:

  • znatelně posiluje a zpevňuje vlasy již během mytí
  • pěstí a podporuje pružnost vlasů
  • díky jemné receptuře vhodný pro každodenní použití
  • jedinečná gelovitá konzistence se optimálně nanáší
  • pro všechny typy vlasů
  • profesionální domácí péče = A\CPLEX Šampon + A\CPLEX Step 3 


Použití: Rovnoměrně naneste na mokré vlasy a napěňte. Důkladně opláchněte a v případě potřeby postup opakujte.

Balení: 50 ml

S tímto zbožím zákaznicí objednávají také

Alcina - A\CPLEX Intenzivní péče Step 3 125 ml

Profesionální péče pro domácí použití – A\CPLEX Step 3 Vysoce účinná kúra viditelně posiluje a zpevňuje vlasy mezi barveními. Dodává vlasům lesk, pevnost a pružnost.
590,00 Kč s DPH
550,00 Kč s DPH
 

Alcina - Krém FENCHEL 250 ml

Speciální pěsticí krém pro velmi suchou pleť. Díky obsahu kyseliny linolové a vitamínu E je určen právě do náročných a extrémních podmínek a postará se o vyživení suché, popraskané, hrubé a šupinaté pleti. Výživná textura pleť chrání a zanechává ji hebkou a vláčnou. Vynikající ochrana v zimním období.
1 575,00 Kč s DPH
1 395,00 Kč s DPH
 

Alcina - Strukturovací Faser-Vosk 50 ml

Alcina Strukturovací Faser-Vosk - Ideální přípravek pro třásňovité efekty. Vosk velmi jemné konzistence pěstí vlasovou strukturu, dodává lesk a příjemně voní po žlutém melounu. Pěstí vlasovou strukturu, dodává lesk, nelepí a díky obsaženému pantenolu dodává vlasům vlhkost. Flex 9 / Hold 1
320,00 Kč s DPH
295,00 Kč s DPH
 

Alcina - 5-minutová maska 50 ml

Exkluzivní krémová maska s výtažky z červeného hroznového vína dodává pleti novou vitalitu. Již po krátké době působení (5minut) bude i unavená, stresovaná pleť viditelně hladší a svěžejší.
480,00 Kč s DPH
440,00 Kč s DPH