Mikrobiologická rovnováha

Bylinné kúry zvyšující odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahují antioxidanty, posilují ochranu vůči kyslíkovým radikálům, podporují detoxikační procesy v těle. Důležitá je podpora cirkulace krve, přispívání k přirozené obranyschopnosti organismu, povzbuzování imunitního systému.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace K24 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­tálními účinky - Borelióza - Startovací kúra zvyšuje odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahuje antioxidanty, posiluje ochranu vůči kyslíkovým radikálům, podporuje detoxikační procesy v těle.
496,00 Kč s DPH
445,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace - pokračovací K24A 250 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace - pokračovací - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­tálními účinky - Borelióza - Škodlivé vlivy vnějších podnětů - Pokračovací řada výtažků pro detoxikaci organismu od nežádoucích látek. Podporuje cirkulaci krve, přispívá k přirozené obranyschopnosti organismu, povzbuzuje imunitní systém. Chrání játra před působením toxických látek, pomáhá udržovat přirozené pročišťovací funkce. Doporučujeme začít užívání se startovací kúrou K24.
761,00 Kč s DPH
675,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu obranyschopnosti organismu K39 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu obranyschopnosti organismu - pro podporu organismu s protiparazi­tními účinky - Chřipka, chřipková období - Kúra posiluje účinnost přirozeného obranného systému organismu, pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.
632,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu očisty organismu K46 200 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu očisty organismu - jako pomoc organismu při očistě od nežádoucích parazitů, virů, plísní - Paraziti - Mikrobiologická rovnováha v těle - Tato řada bylinných a pupenových výtažků pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech. Nadměrný výskyt mikrobů rozličných v těle může mít za následky pozdější závažnější zdravotní problémy. Proto je potřeba organismus čistit, k čemuž vydatně přispívají byliny a pupeny rostlin.
677,00 Kč s DPH
600,00 Kč s DPH