Mikrobiologická rovnováha

Bylinné kúry zvyšující odolnost organismu vůči silně nepříznivým vnějším podnětům. Obsahují antioxidanty, posilují ochranu vůči kyslíkovým radikálům, podporují detoxikační procesy v těle. Důležitá je podpora cirkulace krve, přispívání k přirozené obranyschopnosti organismu, povzbuzování imunitního systému.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin pro podporu očisty organismu NK46 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro podporu očisty organismu - jako pomoc organismu při očistě od nežádoucích parazitů, virů, plísní - Paraziti - Mikrobiologická rovnováha v těle - Tato řada bylinných a pupenových výtažků pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech. Nadměrný výskyt mikrobů rozličných v těle může mít za následky pozdější závažnější zdravotní problémy. Proto je potřeba organismus čistit, k čemuž vydatně přispívají byliny a pupeny rostlin.
587,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
 

Naděje - Balíček pro alergiky NK49 175 ml

Naděje Podhorná - Balíček pro alergiky - pro pylové alergiky - Alergie - Posiluje přirozené obranné mechanismy, přispívá k udržování normální hladiny IgE protilátek a k normální imunitní odpovědi. Pomáhá tělu v odolnosti vůči biologickým podnětům.
562,00 Kč s DPH
525,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu NK18 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro mikrobiální rovnováhu - jako pomoc při detoxikaci a s protiparazi­talními účinky - Antibakteriální - Kúra stimuluje obranné mechanismy organismu a působí proti výskytu bakterií a pomáhá udržovat mikrobiologickou rovnováhu v tkáních a orgánech.
737,00 Kč s DPH
685,00 Kč s DPH