Dýchací systém

Bylinné kúry potlačují výskyt plísní a bakterií, zklidňují organismus při reakcích z přecitlivělosti na vnější podněty, revitalizují sliznice, posilují obranyschopnost. Sestava tinktur z pupenů a výtažků pomáhá nastavit mikrobiologickou rovnováhu v těle, posiluje imunitní obranu organismu. Revitalizuje sliznice dýchacích cest.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin ke zmírnění projevů přecitlivělosti organismu K13 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin ke zmírnění projevů přecitlivělosti organismu - ke zmírnění alergických projevů při dýchání (při astmatu) - Alergie, astma - Startující kúra potlačuje výskyt plísní a bakterií, zklidňuje organismus při reakcích z přecitlivělosti na vnější podněty, revitalizuje sliznice, posiluje obranyschopnost, zmírňuje nežádoucí alergické projevy při dýchání.
487,00 Kč s DPH
425,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro péči o dýchací trakt K13A 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro péči o dýchací trakt - ke zmírnění alergických projevů při dýchání (při astmatu) - pokračovací - Alergie, astma - Pokračovací kúra pomáhá nastavit mikrobiologickou rovnováhu v těle, posiluje imunitní obranu organismu. Revitalizuje sliznice dýchacích cest, usnadňuje dýchání, posiluje obranyschopnost. Užívání doporučujeme začít se startovací kúrou K13.
632,00 Kč s DPH
565,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro zklidnění reakcí na vnější podněty a pro podporu dýchání K23 225 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zklidnění reakcí na vnější podněty a pro podporu dýchání - ke zmírnění alergických projevů při dýchání (při astmatu) - Alergie, astma - Startovací kúra podporuje zdravý stav a správnou funkci dýchacího systému. Usnadňuje dýchání, podporuje vylučování hlenu v horních dýchacích cestách. Zklidňuje přecitlivělé reakce organismu vůči vnějším podnětům, posiluje odolnost a imunitní reakce organismu.
606,00 Kč s DPH
545,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro zklidnění reakcí na vnější podněty a pro podporu dýchání - pokračovací K23A 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zklidnění reakcí na vnější podněty a pro podporu dýchání - pokračovací - ke zmírnění alergických projevů při dýchání (při astmatu) - Alergie, astma - Pokračovací kúra, která podporuje zdravý stav a dobrou funkci dýchacího systému. Usnadňuje dýchání, podporuje vylučování slizu v horních dýchacích cestách. Zklidňuje reakce z přecitlivělosti organismu vůči vnějším podnětům, posiluje odolnost a imunitní aktivitu. Užívání doporučujeme začít se startovací kúrou K23.
461,00 Kč s DPH
405,00 Kč s DPH
 

Naděje - Balíček pro alergiky K49 100 ml

Naděje Podhorná - Balíček pro alergiky - pro pylové alergiky - Alergie - Posiluje přirozené obranné mechanismy, přispívá k udržování normální hladiny IgE protilátek a k normální imunitní odpovědi. Pomáhá tělu v odolnosti vůči biologickým podnětům.
255,00 Kč s DPH
230,00 Kč s DPH