LIP Love

alcina-lip-loveBarvy, které si zamilujete - LIP Love

Červené, oranžové a hnědavé odstíny sluší nejen spadanému listí, ale také rtům. Přesvědčí vás o tom nová kolekce ALCINA LIP love, která září právě v těchto tónech a proměňuje tak každý podzimní look v něco okouzlujícího. Vedle rtěnek a fluidů řada zahrnuje i pečující olej, aby rty byly i přes nepříznivé počasí vždy v kondici.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Saténová krémová rtěnka - Soft Touch Lipstick - Teddy nude 1 ks

Působivý a neotřelý odstín, jemná, krémová textura, která je na rtech velmi příjemná, a atraktivní saténový finiš – to je nová rtěnka Soft Touch Lipstick teddy nude. Nabízí také vysoké krytí a intenzivní, plnou barvu již v první vrstvě.
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH
 

Alcina - Saténová krémová rtěnka - Soft Touch Lipstick - Tuscan red 1 ks

Působivý a neotřelý odstín, jemná, krémová textura, která je na rtech velmi příjemná, a atraktivní saténový finiš – to je nová rtěnka Soft Touch Lipstick tuscan red. Nabízí také vysoké krytí a intenzivní, plnou barvu již v první vrstvě.
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH
 

Alcina - Saténová krémová rtěnka - Soft Touch Lipstick - Warm coral 1 ks

Působivý a neotřelý odstín, jemná, krémová textura, která je na rtech velmi příjemná, a atraktivní saténový finiš – to je nová rtěnka Soft Touch Lipstick warm coral. Nabízí také vysoké krytí a intenzivní, plnou barvu již v první vrstvě.
350,00 Kč s DPH
320,00 Kč s DPH