Rosé Effekt

Rozzařte unavenou pleť s řadou Rosé Effekt! - Pro zralou, náročnou a unavenou pleť

Nechejte unavenou, bledou a nevýraznou pleť minulosti a vraťte své zralé pokožce zářivost a jas. Řada přípravků Rosé Effekt s hybridní technologií kombinující pečující složky s barevnými pigmenty zaručí optické vyhlazení, hydrataci a zdravý narůžovělý tón.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Alcina - Rosé Effekt - Denní krém 50 ml

Navraťte své tváři jas s Rosé Effekt Denním krémem se zapouzdřenými, pleti přizpůsobenými pigmenty, které propůjčují zralé a náročné pokožce narůžovělý a svěží tón. Obsažený černý oves zajišťuje hloubkovou hydrataci, zklidňuje a regeneruje, a navíc pomáhá snižovat transepidermální ztrátu vody. Bílý čaj posiluje kožní bariéru, přispívá k ochraně proti stárnutí a zajišťuje pleti lesk. Po nanesení působí pokožka okamžitě vyhlazeným dojmem a získává rovnoměrnější strukturu.
1 160,00 Kč s DPH
 

Alcina - Rosé Effekt - Oční krém 15 ml

Nechte své oči zazářit! Rosé Effekt Oční krém vyniká krycím efektem a pomocí rozjasňujících barevných pigmentů účinně zakrývá kruhy pod očima a dodává očnímu okolí odpočatý a svěží vzhled. Obsažený černý oves vylepšuje hydrataci pokožky a zabraňuje transepidermální ztrátě vody. Bílý čaj posiluje kožní bariéru a chrání před stárnutím pleti. Výsledkem je opticky vyhlazené a pěstěné oční okolí a rozzářený pohled.
900,00 Kč s DPH