Věrnostní systém

Abychom odměnili naše zákazníky, kteří u nás pravidelně nakupují, spustili jsme věrnostní systém pro zákazníky, kteří nakupují kosmetiku GERnétic. Tento věrnostní či slevový systém je určen pro ty, kteří jsou na našem e-shopu registrováni a přihlášeni.

Tento věrnostní systém mohou využít i noví zákazníci, kteří se našem e-shopu zaregistrují a díky tomu budou moci čerpat výhody tohoto systému. Platí to i v případě první objednávky, kdy je však nezbytné se před začátkem objednávání zaregistrovat. Není to složité a zabere to jen pár minut

REGISTRACE ZDE

Při dosažení slevy, E-shop automaticky přepočítá všechny ceny, a po přihlášení uvidíte ceny po slevě. Je důležité se vždy přihlásit. Teprve po přihlášení zákazník vidí ceny po slevě a objednávky se započítají do věrnostního systému. Bez přihlášení se objednávky nepočítají do věrnostního systému.

Abychom odměnili zákazníky, kteří se u nás zaregistrují, je jim poskytnut trvalý bonus v hodnotě 5% z nákup kosmetiky GERnétic.

Registrovaní zákazníci budou pravidelně informováni o právě probíhajících slevách a akcích

Slevy se sčítají, to znamená, že slevu za registraci a slevu za objednávky lze sečíst, ale cena jednoho produktu kosmetiky GERnétic nesmí překročit 10%. Produkt, který je právě v akci a je u něj avizovaná 10% sleva, se tímto již nedá zlevnit ani bonusem za registraci ani slevou za objednávky.

Poskytnuté slevy za objednávky:

Bonus za registraci (5%) + výše vašich objednávek od 1000 do 3000 (1%) je celkem 6%

Bonus za registraci (5%) + výše vašich objednávek od 3001 do 6000 (2%) je celkem 7%

Bonus za registraci (5%) + výše vašich objednávek od 6001 do 9000 (3%) je celkem 8%

Bonus za registraci (5%) + výše vašich objednávek od 9001 do 12000 (4%) je celkem 9%

Bonus za registraci (5%) + výše vašich objednávek od 12001 a víc (5%) je celkem 10%

Do slevy za objem se nepřipočítává částka za dopravu.

Věrnostní systém platí od 31.5.2021, vyhrazujeme si právo na změnu podmínek tohoto systému odměn či slev. V tomto případě budou změny prezentovány na našem webu a především na této stránce.
Pokud zaznamenáte jakýkoliv problém, neprodleně nás kontaktujte na eshop@inkosmetika.cz nebo na telefonním čísle +420 776 619 979.