NEIO Tělová kosmetika

Nechte se hýčkat jedinečnými kosmetickými přípravky!

Naše produkty mají nesmírně účinné omlazující a regenerační vlastnosti. Blahodárné účinky přírodních látek jsou umocněny přítomností Molekuly života a prostředím negativních iontů.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

NEIO Body Booster with plant stem cells - Tělový posilovač s rostlinnými kmenovými buňkami 120 ml

NEIO Body Booster with plant stem cells - Navraťte pokožce celého těla požadovanou pevnost a pružnost s tělovým boosterem obsahujícím rostlinné kmenové buňky. Příznivě ovlivňuje syntézu nových kolagenových a podpůrných vláken kůže, čímž blahodárně působí na vzhled zjizvené tkáně, jako jsou strie, celulitida, jizvy a vrásky. Dále dochází k okamžitému zklidnění citlivé a podrážděné pokožky i ke zmírnění projevů kožních zánětů a začervenání pokožky. Složení bohaté na extrakt z červených řas, výtažky z květů a semen opuncie, mikronizovanou formu kyseliny hyaluronové a další přírodní látky zajišťuje maximální účinek.
Od 2 255,00 Kč s DPH
 

NEIO Moisturizing body lotion - Hydratační tělové mléko 200 ml

NEIO Moisturizing body lotion - Dopřejte své pokožce intenzivní péči s hydratačním tělovým mlékem, které pokožku hloubkově vyživuje a dlouhodobě hydratuje. Výsledkem je zvláčněná, přirozeně vypadající a na dotek sametově hebká pokožka. Navíc dochází k okamžitému zklidnění citlivé a podrážděné pokožky. Složení bohaté na výtažky z květů a semen opuncie, mikronizovanou formu kyseliny hyaluronové, vitamín E a další přírodní látky zajišťuje maximální účinek.
Od 809,00 Kč s DPH