Trávení

Výběr bylinných kúr pro podporu snižování nadváhy, stimulaci funkce jater, ledvin a střev. Přispívají ke štěpení cukrů a tuků, ke zdravému trávení a vyprazdňování. Posilují organismus, chrání srdce a cévy, podporují trávení, střevní aktivitu a činnost močového traktu.

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu K27 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu - jako pomoc při snižování hmotnosti a celkové harmonizace - Redukce tělesné hmotnosti - Nadváha - Kúra pro podporu snižování nadváhy. Stimuluje funkci jater, ledvin a střev, přispívá ke štěpení cukrů a tuků, ke zdravému trávení a vyprazdňování. Posiluje organismus, chrání srdce a cévy.
461,00 Kč s DPH
395,00 Kč s DPH
 

Naděje - Pokračovací doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu K27A 250 ml

Naděje Podhorná - Pokračovací doplněk z bylin ke snižování tělesné hmotnosti a pro harmonizaci organismu - jako pomoc při snižování hmotnosti a celkové harmonizaci - Redukce tělesné hmotnosti pokračovací- Nadváha - Pokračovací kúra pro podporu snižování nadváhy a udržování normální tělesné hmotnosti. Příznivě působí na metabolismus cukrů a tuků, pomáhá udržovat svalovou hmotu. Podporuje trávení, střevní aktivitu a činnost močového traktu. Posiluje odolnost a obranyschopnost. Pro začátek užívání doporučujeme startovací kúru K27.
687,00 Kč s DPH
635,00 Kč s DPH
 

Naděje - Doplněk z bylin pro zdravou funkci střevního a zažívacího traktu K29 175 ml

Naděje Podhorná - Doplněk z bylin pro zdravou funkci střevního a zažívacího traktu - Trávení - Kúra stimuluje tvorbu trávicích šťáv a žluči, usnadňuje trávení tuků. Blahodárně působí na játra, podporuje jejich funkci, chrání jaterní tkáň. Podporuje činnost ledvin a střevního traktu.
496,00 Kč s DPH
435,00 Kč s DPH