Novinky

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Gernétic Coffret Symbiose - Fibro 100 ml + Symbiose 40 ml + synchro 15 ml

Gernétic set Coffret Symbiose - Regenerační výživný denní a noční krém pro suchou pleť SYMBIOSE 40 ml + Čistící a osvěžující bezalkoholové tonikum FIBRO 100 ml + Regenerační a výživný krém SYNCHRO 15 ml
2 160,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic sada luxusní liftingové řady LES PARFAITS DEN - La Crème Jeunesse 30 ml + Le Concentré Réparateur 17 ml

Gernétic set LES PARFAITS DEN - luxusní rozjasňující a liftingový krém La Crème Jeunesse 30 ml a luxusní regenerační liftingové sérum Le Concentré Réparateur 17 ml - VÁNOČNÍ DOTEK LUXUSU - LIMITOVANÁ NABÍDKA KOSMETIKY LES PARFAITS ZA SKVĚLOU CENU.
7 350,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic sada luxusní liftingové řady LES PARFAITS NOC - La Crème Anti-Temps 30 ml + Le Concentré Réparateur 17 ml

Gernétic set LES PARFAITS NOC - luxusní reparační noční krém La Crème Anti-Temps 30 ml a luxusní regenerační liftingové sérum Le Concentré Réparateur 17 ml - VÁNOČNÍ DOTEK LUXUSU - LIMITOVANÁ NABÍDKA KOSMETIKY LES PARFAITS ZA SKVĚLOU CENU.
5 960,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic set - Coffret DUO - Synchro 50 ml + Cytobi 30 ml

Gernétic sada - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + Regenerační, výživný a omlazující krém Cytobi 30 ml - Pro zralou, stárnoucí a velmi suchou pokožku, pro unavenou demineralizovanou pleť, pro vyvážení fyziologických funkcí kůže a pro řešení ekzémů, jizviček, strií, popálenin (na obličeji i kdekoliv na celém těle).
4 640,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic set - Coffret DUO - Synchro 50 ml + Myo Myoso 30 ml

Gernétic sada - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + intenzivní vyhlazující krém Myo Myoso 30 ml - K rannímu liftingu a projasnění pleti, k ošetření očního okolí a jiných problémových míst i ke zlepšení stavu pleti před slavnostním nalíčením.
3 710,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic set - Coffret DUO - Synchro 50 ml + Vasco 30 ml

Gernétic sada - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + speciální krém na křehké kapiláry Vasco 30 ml - Ke zklidnění pleti a zvýšení odolnosti vůči vnějšímu prostředí, pro oživení a omlazení pleti, ke zlepšení stavu křehkých kapilár, popraskaných žilek a ke sjednocení a barevnému vyrovnání pokožky.
3 420,00 Kč s DPH
možnost slevy

Gernétic set - Coffret DUO - Synchro 50 ml + Immuno 30 ml

Gernétic sada - Regenerační a výživný krém Synchro 50 ml + regenerační a protizánětlivá maska Immuno 30 ml - K pročištění pleti, k řešení zánětlivých projevů na pokožce, ke zjemnění pokožky s výraznými póry, k regeneraci mastné a smíšené pleti a k zatažení jednotlivých zánětlivých míst (aplikujeme lokálně).
3 060,00 Kč s DPH
možnost slevy

Alcina - It’s never too late - Lip Balm Balzám na rty 7 g

Nový Balzám na rty z řady It´s never too late s hodnotnými oleji, vitamínem E a bisabololem zanechává rty hladké a vláčné a chrání je před vysoušením. Má příjemnou máslovou konzistenci a pro ženy se suchou pletí je ideální jako podklad pod rtěnku či lesk. Během ošetření ho oceníte jako vyživující masku na rty.
420,00 Kč s DPH
 

Alcina - Hyaluronová řasenka - Hyaluron Lift-up Mascara 1 ks

Zajistí objemné a výrazné řasy. Inovativní kartáček precizně natočí kratší, jemnější i dlouhé řasy. Už po jedné aplikaci je patrný silný vějířovitý efekt. Hyaluron Lift-up Mascara má nejen dekorační charakter, ale i skvělé pečující vlastnosti, díky obsažené kyselině hyaluronové, která řasy vyhlazuje.
410,00 Kč s DPH
390,00 Kč s DPH