NADĚJE - Gemmoglukany

GEMMOGLUKANY - Tinktury s mimořádnou účinností získávané spojením látek. Účinnost je dána kombinací výtažků z pupenů rostlin a beta-glukanu. Pupeny obsahují v koncentrované formě nejcennější látky - hormony, vitamíny, enzymy, stopové prvky aj., Další složka betaglukan patří mezi tzv. imunomodulátory - novodobě objevené látky výrazně posilující obranyschopnost

Zobrazit jako Mřížka Seznam
Řadit podle
Zobrazit na stránku

Naděje - Carcinae s betaglukan PG59 50 ml

Naděje Podhorná - Carcinae s betaglukan - Směs vřesu, ořešáku, eleuterokoku a betaglukanu pro posílení obranyschopnosti a imunitního systému, k povzbuzení fyzických a psychických sil při únavě a při regeneraci sil.
205,00 Kč s DPH
174,00 Kč s DPH
 

Naděje - Černý rybíz + betaglukan PG7 50 ml

Naděje Podhorná - Černý rybíz + betaglukan - Pupeny černého rybízu jsou nutričně velmi cenné a jsou proto široce používány. Velmi prospěšná je jejich kombinace s betaglukanem.
205,00 Kč s DPH
174,00 Kč s DPH
 

Naděje - Eleuterokok + betaglukan TG6 50 ml

Naděje Podhorná - Eleuterokok + betaglukan - Směs pro posílení imunitního systému a pro povzbuzení fyzických a psychických sil. Je velmi vhodná při únavě, vyčerpání, rekonvalescenci a regeneraci sil. Kombinace s betaglukanem tvoří efektivní směs.
170,00 Kč s DPH
155,00 Kč s DPH
 

Naděje - Fit-kolon PG60 50 ml

Naděje Podhorná - Fit-kolon - Bylinná směs s blahodárným vlivem na funkce střevního traktu (trávicí soustavu) doplněna betaglukanem. Směs obsahuje výtažek z dubu letního, černého rybízu, lnu setého, brusinky, olše lepkavé a betaglukan. Posiluje obranné reakce, potlačuje rozvoj škodlivých mikrobů, napomáhá obnově normální činnosti trávicího traktu.
205,00 Kč s DPH
174,00 Kč s DPH
 

Naděje - Leukostop + betaglukan TG50 50 ml

Naděje Podhorná - Leukostop + betaglukan - Originální směs pro povzbuzení obranyschopnosti. Její složky posilují imunitu, povzbuzují organismus při únavě, posilují srdce, pomáhají udržovat normální krevní tlak, čistí krev, osvědčují se při relaxaci. Bylinná směs je doplněna betaglukanem.
170,00 Kč s DPH
155,00 Kč s DPH
 

Naděje - Naděje + betaglukan TG29 50 ml

Naděje Podhorná - Naděje + betaglukan - Kombinace pelyňku a hřebíčku doplněná betaglukanem s všestrannými účinky na organismus: k podpoře trávení, ledvin, kardiovaskulárních funkcí, k příznivému působení na prostatu, dýchání a na sexuální funkce. Doporučuje se užívat nejlépe spolu s ořešákem americkým.
170,00 Kč s DPH
155,00 Kč s DPH
 

Naděje - Ofenz + betaglukan TG51 50 ml

Naděje Podhorná - Ofenz + betaglukan - Směs bylin s betaglukanem pro účinnou stimulaci imunitního systému a obranyschopnosti, k povzbuzení fyzických a psychických sil při únavě, vyčerpání, a v rekonvalescenci. Pomáhá organismu při revitalizaci po ozařování a chemoterapii.
170,00 Kč s DPH
155,00 Kč s DPH
 

Naděje - Ořešák americký + betaglukan PG38 50 ml

Naděje Podhorná - Ořešák americký + betaglukan - Ořešák americký ve směsi s betaglukanem.
205,00 Kč s DPH
174,00 Kč s DPH
 

Naděje - Stop-kok PG61 50 ml

Naděje Podhorná - Stop-kok - Přípravek pro posílení obranyschopnosti organismu, ke zklidnění horních dýchacích cest v chladném období a k povzbuzení obranyschopnosti s příznivým působím na ústní dutinu a horní dýchací cesty. Bylinná směs s ideálním použitím během chladného období je doplněna betaglukanem.
205,00 Kč s DPH
174,00 Kč s DPH